HAKKIMIZDA

1996 Yılından beri dizel sektöründe elde ettiği bilgi ve deneyim birikimi ile hizmet veren Makaroğlu Teknik Dizel, dünyanın en büyük otomotiv yan sanayi tedarikçisi olan Delphi Bosch Denso Doowon özel servisi olarak 1996 yılından beri dizel yakıt sistemleri bakım ve onarımı konusunda faaliyet göstermektedir. Dizel ve pompa sistemleri konusunda servis olmasını orijinal dizel yedek parça kullanmak ve dizel teknolojisine yaklaşımıdır. Artvin, Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa ,Kemalpaşa, Murgul, Şavşat, Yusufeli ve Rize’de dizel ve pompa çalışmalarına devam etmektedir.

Elektronik, araçlarda vazgeçilmez unsur oldugunda beri diyagnoz test cihazları, arıza teshislerinde oldukça önem kazanmıstır. Bütün dizel pompa bakım, onarım islemlerinde Delphi Bosch Denso Doowon tarafından sunulan egitimin yanı sıra, teknolojimiz ve tecrübemiz ile en bilimsel çözümleri üretir, hizmetimizin kalitesini doruk noktada tutmaya özen gösteririz.

Delphi Bosch Denso Doowon tüm yıldız, düz, elektronik, common rail, birim ve edc pompa özel servisi olmasına karsın, diger bölgelerdeki servis taleplerini de karsılamaktadır.

1996’dan beri dizel araç pompa tamiri, bakımında en doğru çözüm.

MAKAROĞLU TEKNİK DİZEL İNŞ. TAAH. NAK. İTH. İHR. PETROL ÜR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Sanayi Sitesi D1
Blok No:8 Hopa / Artvin
G : 0 538 398 74 08
info@makarogluteknikdizel.com

7 Gün 24 Saat Dizel Araç Pompa Enjektör Tamiri Yol Yardımı 0 538 398 74 08